Zrealizowane projekty

Przedstawiamy projekty zrealizowane przez Fundację ŁAD.
KLIKNIJ W TYTUŁ BY ZOBACZYĆ WIĘCEJ

Kampania #ChcemyWięcej

Społeczna kampania edukacyjna, którą prowadziliśmy przez kilka miesięcy przed wyborami do Sejmu i Senatu.
Naszym celem była wysoka frekwencja i zwycięstwo demokratów, rozumiejących wyzwania przyszłości, chcących budować nowoczesną, przyjazną Polskę. Naszą kampanię skierowaliśmy przede wszystkim do najmłodszych wyborców, spośród których wielu nie głosuje.

Pobierz materiały [kliknij tutaj]

Czy społeczeństwo obywatelskie to mit?

Debata w ramach Igrzysk Wolności 2019.

Twój oSĄD

Cykl spotkań z sędziami i pracownikami sądów. O ważnych sprawach na luzie, przy kawie, w parku.


PIKNIK WOLNOŚCI


Wspólne świętowanie 30-lecia pierwszych częściowo wolnych wyborów, w przyjaznej, piknikowej atmosferze.KAMPANIA “MOGĘ WSZYSTKO W UE”

Społeczna kampania profrekwencyjna, którą prowadziliśmy od lutego 2019 roku.
Celem kampanii było zwiększenie frekwencji w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Łodzi do 58% i uzyskanie minimum dwóch (a lepiej trzech) mandatów dla prodemokratycznych kandydatów naszego okręgu.KAMPANIA “WSTYD NIE IŚĆ NA WYBORY”

Kampania profrekwencyjna skierowana do 62% mieszkańców Łodzi, którzy nie wzięli udziału w poprzednich wyborach samorządowych.KONGRES KOBIET 2018


Za nami Kongres Kobiet, w tym roku odbywający się w Łodzi. Spędziliśmy dwa intensywne dni (16-17 czerwca) w Hali Expo, gdzie ustawiliśmy stoisko naszej Fundacji – informujące o naszych działaniach – i zorganizowaliśmy panel dyskusyjny „Emigracja wewnętrzna a obywatelskość”, który – nie boimy się tego powiedzieć – był z pewnością jednym z najlepszych paneli tegorocznej edycji Kongresu.