Kampania #CHCEMYWIĘCEJ

13 października wybory do Sejmu i Senatu.

Od kilku miesięcy realizujemy kampanię społeczno-edukacyjną.

Naszym celem jest wysoka frekwencja i zwycięstwo demokratów, rozumiejących wyzwania przyszłości, chcących budować nowoczesną, przyjazną Polskę.

Działaj z nami!
#samosięniezrobiMożesz pomyśleć, że w starciu z politycznymi tytanami propagandy jesteśmy bez szans, że nasz głos może być słabo słyszalny.
Możesz sądzić, że pojedynczy głos nie ma znaczenia, a wybory niczego nie zmienią.
Chcemy przekonać Cię, że właśnie Ty niepozorną kartą do głosowania możesz dokonać WIELKICH ZMIAN.

Naszą kampanię kierujemy przede wszystkim do najmłodszych wyborców, spośród których wielu nie głosuje.

W Belgii zagłosowało w wyborach 86% jej mieszkańców. Zróbmy to! Dlaczego nie?
Chcemy więcej zaangażowania!

Mówimy o wartościach, które są dla nas ważne. O tym, że każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, jak będzie wyglądała nasza wspólna przyszłość.

➡️ Kampanię prowadzimy na ulicy (punkty informacyjne, druk materiałów – ulotek, Niezbędnika Wyborcy, plakatów) jak i w internecie, w mediach społecznościowych.
➡️ Materiały do pobrania i samodzielnego wydruku udostępniamy w zakładce POBIERZ PLIKI

Potrzebujemy Twojej pomocy! Zobacz, co możesz zrobić:

✅ PARLAMENTARNY PUNKT INFORMACYJNY – przyłącz się! W każdy poniedziałek i piątek od 17.30 jesteśmy na ulicy (Piotrkowska / róg Zamenhofa). Rozdajemy materiały, rozmawiamy z ludźmi, przekonujemy do wzięcia udziału w wyborach i świadomego wyboru swojego kandydata/kandydatki. Rozmawiamy z łodzianami o wymarzonej Polsce.


✅ UDOSTĘPNIJ NASZE MATERIAŁY – znajdziesz je na naszej stronie na Facebooku oraz tutaj. Możesz je samodzielnie drukować lub udostępnić w mediach społecznościowych – to nic nie kosztuje, a pomaga dotrzeć do większej liczby osób.
Możesz też udostępnić lub zaproponować miejsce, w którym nasze materiały będą dostępne – np. dzięki współpracy z Biblioteką Miejską w Łodzi ulotki i Niezbędnik Wyborcy można znaleźć w ponad 70 filiach w całym mieście.

✅ ŁÓDZKIE OBSERWATORIUM WYBORCZE – zostań obserwatorem społecznym. 🧐 Pomóż nam w pilnowaniu, czy prawo jest przestrzegane a głosowanie przebiega zgodnie z zasadami i bez zakłóceń. Więcej dowiesz się na stronie Łódzkie Obserwatorium Wyborcze oraz na Facebooku.

✅ ROZMAWIAJ Z INNYMI – zapytaj bliskich, czy wezmą udział w wyborach, zaproponuj znajomym przyłączenie się do naszych działań 💬. Nie zamykaj się w kręgu myślących podobnie. Rozmawiaj z tymi, którzy nie są pewni, czy pójdą na wybory lub wahają się, na kogo oddać głos.

✅ PRZEKAŻ DALEJ MATERIAŁY EDUKACYJNE – czasem słyszymy, że ktoś nie potrzebuje Niezbędnika czy ulotki. Jeśli wiesz, że pójdziesz na wybory, rozumiesz dlaczego to ważne, znasz rolę Sejmu i Senatu – to świetnie, ale materiały mogą być pomocne innym. Zostaw je na klatce, daj rodzinie lub znajomym, pokaż w mediach społecznościowych.

➡️ masz inny pomysł? Napisz do nas: fundacja@arkademokracji.p

MATERIAŁY DO POBRANIA [KLIKNIJ TUTAJ

Kampanię #CHCEMYWIĘCEJ możesz wesprzeć:

🔶 klikając „przekaż datek” na naszym fanpage’u na Facebooku
🔶 dokonując wpłaty na konto Fundacji
Dane do wpłaty:
Fundacja Łódzka Arka Demokracji
ul. Andrzeja Radka 4/35, 91-140 Łódź
ING Bank Śląski
PLN: 18 1050 1461 1000 0090 3143 3213
EURO: 93 1050 1461 1000 0090 3143 3221
Tytuł przelewu:
Darowizna na kampanię edukacyjną
🔶 za pomocą celowej zrzutki: https://zrzutka.pl/jmzuyj