Łódzka Arka Demokracji

Igrzyska czas zacząć

ŁAD akcje Sierpień 30, 2018

Przed nami jesień a wraz z nią jedno z najciekawszych wydarzeń łódzkiego kalendarza. Igrzyska Wolności. To dwa dni spotkań ludzi ciekawych świata.

czytaj....

Faszyzm nie przejdzie

ŁAD akcje Sierpień 12, 2018

Możemy i powinniśmy być dumni z solidarności, jakiej dowiedli mieszkańcy Łodzi. Kilkanaście organizacji pozarządowych, ugrupowań, partii politycznych włączyło się w organizację wspólnego protestu.

czytaj....

Ludzie, którzy nigdy się nie śmieją, nie są poważnymi ludźmi. / Alfons Allais Z wielkim żółtym uśmiechem na ustach, uczestniczyliśmy w Inauguracji powstania Żółtej Alternatywy Łódzkiej. Gdy się przyjrzycie dostrzeżecie wiele naszych twarzy. Było super  /  ZNAJDŹ ALTERNATYWĘ NA FACEBOOKU >>> Poniżej relacja Niedorzecznika ŻAŁ: Stało się. W poniedziałkowe popołudnie 23 kwietnia u stóp pomnika […]

czytaj....

Wreszcie możemy oficjalnie poinformować: Tegoroczny Kongres Kobiet odbędzie się w Łodzi w dniach 16-17 czerwca. Już dziś zapraszamy na nasz panel dyskusyjny – Emigracja wewnętrzna a obywatelskość. Pamiętajcie się zarejestrować tutaj: https://www.kongreskobiet.pl/…/zarejestruj_sie_na_x_kongres… Szczegóły już wkrótce!  

czytaj....